AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky 4ks

Značka: ISO TRADE
Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: 00018597
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky 4ks
Značka: ISO TRADE

Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky 4ks

Zámek zásuvky byl navržen tak, aby dospělému člověku umožnil bezproblémový přístup k obsahu nábytku, aniž by musel odstranit ochranu. Stačí stisknout ochranu na správném místě a klip se otevře. Po vyjmutí potřebného příslušenství ze skříňky / zásuvky stačí zavřít zámek zásuvky a ta opět plní svou funkci. Ochrana skříňky je velmi estetická.

  • BEZPEČNÝ  - chrání nejen malé prsty před náhodným sevřením. Je to také ideální způsob, jak  zabránit otevírání nábytku s předměty, které jsou pro děti nebezpečné  - např. zásuvky s noži. Spona se bez správného stlačení neotevře, takže obsah skříňky / zásuvky zůstane v bezpečí. Odolná a odolná oboustranná páska  velmi dobře přilne k povrchu, díky čemuž se blokáda při přetržení nestrhává.
  • UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ - zabezpečení bude fungovat všude tam, kde řešíme otevírání skříněk, zásuvek a posuvného systému dveří. Zámek  lze použít jak do šatních skříní, tak do skříní v předsíni, skříní v pokojích / kuchyni nebo v garáži.
  • SNADNÁ MONTÁŽ  - k sestavení zámku zásuvky není potřeba žádné nářadí. Povrch skříňky/zásuvky stačí očistit a odmastit a následně nalepit ochranu skříněk. Zámek přilepte tak, aby jedna část byla na dvířkách a druhá na stěně skříňky / zásuvky.
  • BEZPROBLÉMOVÝ PŘÍSTUP PRO DOSPĚLÉ - k obsahu nábytku, bez odstranění ochrany. Stačí stisknout ochranu na správném místě a klip se otevře. Po vyjmutí potřebného příslušenství ze skříňky / zásuvky stačí zavřít zámek zásuvky a ta opět plní svou funkci.

SPECIFIKACE

  • Bílá barva
  • Rozměry: 7,5 x 4 cm
  • Hmotnost jednoho kusu: 26g
  • Sada: 109g

ZAHRNUTA

  • 4 zabezpečení
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhelník 4 ks Počet kusů 4 ks.

UNIVERZÁLNÍ

Zámek na skříňky, který se velmi snadno instaluje, je dokonalým způsobem, jak ochránit prsty vašeho dítěte před přiskřípnutím. Je velmi univerzální - hodí se nejen k zabezpečení skříněk, ale i zásuvek nebo ledniček .

OCHRANA

Zámek na skříňky, který se velmi snadno instaluje, je dokonalým způsobem, jak ochránit prsty vašeho dítěte před přiskřípnutím. Je to také ideální způsob, jak  zabránit otevírání nábytku s předměty, které jsou pro děti nebezpečné  - např. zásuvky s noži.

Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhelník 4 ks Barva bílá
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhel 4 ks Různé značky

SNADNÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ

Odolná páska nepoškozuje povrch a umožňuje instalaci na různé materiály jako je plast, dřevo, sklo nebo kov. Když zámek již není potřeba, lze jej snadno odstranit. Stačí sloupnout.

TAKÉ PRO ZVÍŘATA

Zajištění skříněk poslouží i zvířatům , která ráda otevírají nábytek, když je majitel pryč a „uklízejí“ si oblečení. Spona se bez správného stlačení neotevře, takže obsah skříňky / zásuvky zůstane v bezpečí.

Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky.Úhelník 4 ks Hmotnost produktu s jednotlivým balením: 0,109 kg
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhelník 4 ks Šířka produktu 4 cm

JAK OTEVŘÍT?

K otevření skříňky není nutné vyjímat celý zámek – stačí stisknout jednu stranu zámku a poté jej znovu zavřít.

ZNÁMÁ A CENĚNÁ ZNAČKA MALATEC

Naší značce MALATEC již důvěřovaly tisíce uživatelů po celém světě. Nečekejte proto s nákupem na poslední chvíli a NAKUPUJTE DNES!

Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhel 4 ks EAN 5900779940710
Bezpečnostní zámek pro zásuvky skříněk.Úhelník 4 ks Účel skříně, zásuvky
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhelník 4 ks Počet kusů 4 ks.
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhelník 4 ks Šířka produktu 4 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: