Vánoční inspirace: Dárky pro děti

darky-pro-deti

Vánočních tipů na dárky pro děti není nikdy dost. Pokud nemáte ještě letos jasno, co dětem nadělit, naleznete zde inspiraci. Jedinečné dárky, které nenajdete v každém hračkářství a uděláte tím dětem obrovskou radost. Dovolte nám představit TOP 10 letošních Vánoc.

Létající pohádková víla

Krásná pohádková víla potěší každou princeznu a svým létáním se postará o skvělou zábavu. Létající víla reaguje na pohyb Vaší ruky a představuje tak nekonečné možnosti pro dětskou zábavu. Létající vílu můžete zakoupit buďto v růžové nebo modré variantě zde.

maxresdefault (1)

Svítící autodráha

Svítící autodráha je skvělým dárkem pro Vaší ratolest. V balení najdete autíčko a autodráhu. Autodráhu lze libovolně sestavit, zatáčky nejsou omezeny! Autíčko jezdí skrze celou autodráhu dokola. Seskládat autodráhu zvládne každý, dílky jsou všechny stejné a pasují na sebe, proto není třeba hledat ty, které do sebe zapadají. Autodráha se skládá z 220 různě barevných dílků. K autodráze dostanete zdarma 1 autíčko. Svítící autodráhu můžete zakoupit zde.

Magická tabulka, kreslení světlem

Perem kreslete na fosforeskující tabuli a sledujte tu světelnou nádheru. Jas čar závisí na tom, jakou intenzitou kreslíte. Kreslit děti mohou buď dle přiložené šablony, anebo dle vlastní fantazie. Nakreslené obrázky se nedají smazat, ale po chvíli začnou samy mizet. Po zmáčknutí tlačítka začne pero svítit. Magickou tabulku můžete zakoupit zde.

kreslici-tabulka

Herní retro konzole

Herní konzole, která zabaví nejen děti! V herní konzoli je nahráno 620 her, proto není potřeba přikupovat další drahé hry. Skvělá zábava pro celou rodinu. Herní konzoli můžete zakoupit zde.

retro-konzole

Autíčko, které jezdí po zdech

Antigravitační autíčko dokáže díky vztlaku, který zajišťuje ventilátor, jezdit nejen po zemi, ale také po zdi a dokonce stropě! Model autíčka má futuristický design a diodové osvětlení. Můžete zakoupit zde.

auticko

I pro ty nejmenší: Kreativní stavebnice

Tato stavebnice je skvělou volbou pro všechny kreativní a bystré děti. Pomáhá rozvíjet představivost a motorické dovednosti. Hodí se pro kluky i holčičky, právě z toho důvodu, že možností sestavení je zde opravdu mnoho. Řídit se mohou buď přiloženým manuálem s obrázky, anebo vlastní fantazií. Tvořit se dají například zvířátka, kytičky, domečky. Stavebnici můžete zakoupit zde.

Krásná pokladnička na mince

Učte své děti spořit již od malička. Pokladnička ve tvaru roztomilého papouška. Papoušek se při vhození mince začne hýbat. Pokladničku můžete zakoupit v různých barevných provedeních zde

papousek

RC vláček z kostek

Dětský bezdrátový vláček na dálkové ovládání, který zabaví na celé hodiny. Vláček je prvně nutné složit. Můžete zakoupit zde.

vlacek

Stolní fotbálek

Oblíbený sport i na doma. Dětský stolní fotbal je tak chytlavý, že hrou nepohrdne ani dospělý. Pokud venku prší, je stolní fotbal vhodnou alternativou k zabavení vašich ratolestí. Je to i skvělý způsob, jak můžete strávit společný čas s dětmi. A že se u této stolní zábavy náramně pobavíte! Můžete zakoupit zde

fotbalek

Velká sada modelín

Podpořte kreativitu vašich ratolestí. Sada různě barevných modelín, z kterých mohou děti vytvořit cokoliv! Modelína se nelepí na ruce a je velmi pružná. Sadu můžete zakoupit zde

sada-modelin