AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Vánoční inspirace: Dárky pro děti

darky-pro-deti

Vánočních tipů na dárky pro děti není nikdy dost. Pokud nemáte ještě letos jasno, co dětem nadělit, naleznete zde inspiraci. Jedinečné dárky, které nenajdete v každém hračkářství a uděláte tím dětem obrovskou radost. Dovolte nám představit TOP 10 letošních Vánoc.

Střílecí hra

strileci-hra_1

Tak to tu ještě nebylo! Levitující terč je skvělá zábava pro děti i celou rodinu a můžete pozvat i přátele. Změřte svoje schopnosti a zkuste zasáhnout pohybující se cíl. Elektronický štít zaručuje skvělou zábavu pro děti i dospělé. Cílem hry je zasáhnout plovoucí koule šípy z pistole. Střílecí terč můžete zakoupit zde.

 Herní retro konzole

herni konzole_1

Novinkou na trhu je především tato herní konzole určená i pro ty nejmenší. Jejími hlavními přednostmi je nízká cena a jednoduché ovládání. Další výhodou je, že na tuto herní konzoli nemusíte dokupovat drahé hry za tisíce, protože součástí balení jsou herní disky se stovkami her. Herní konzoli zakoupí zde.

Svítící autodráha

Svítící autodráha je skvělým dárkem pro Vaší ratolest. V balení najdete autíčko a autodráhu. Autodráhu lze libovolně sestavit, zatáčky nejsou omezeny! Autíčko jezdí skrze celou autodráhu dokola. Seskládat autodráhu zvládne každý, dílky jsou všechny stejné a pasují na sebe, proto není třeba hledat ty, které do sebe zapadají. Autodráha se skládá z 458 různě barevných dílků. K autodráze dostanete zdarma 2 autíčka. Svítící autodráhu můžete zakoupit zde.

Magická tabulka, kreslení světlem

kreslici-tabulka

Perem kreslete na fosforeskující tabuli a sledujte tu světelnou nádheru. Jas čar závisí na tom, jakou intenzitou kreslíte. Kreslit děti mohou buď dle přiložené šablony, anebo dle vlastní fantazie. Nakreslené obrázky se nedají smazat, ale po chvíli začnou samy mizet. Po zmáčknutí tlačítka začne pero svítit. Magickou tabulku můžete zakoupit zde.

 

 

Autíčko, které jezdí po zdech

auticko

Antigravitační autíčko dokáže díky vztlaku, který zajišťuje ventilátor, jezdit nejen po zemi, ale také po zdi a dokonce stropě! Model autíčka má futuristický design a diodové osvětlení. Můžete zakoupit zde.

I pro ty nejmenší: Kreativní stavebnice

Tato stavebnice je skvělou volbou pro všechny kreativní a bystré děti. Pomáhá rozvíjet představivost a motorické dovednosti. Hodí se pro kluky i holčičky, právě z toho důvodu, že možností sestavení je zde opravdu mnoho. Řídit se mohou buď přiloženým manuálem s obrázky, anebo vlastní fantazií. Tvořit se dají například zvířátka, kytičky, domečky. Stavebnici můžete zakoupit zde.

Krásná pokladnička na mince

papousek

Učte své děti spořit již od malička. Pokladnička ve tvaru roztomilého papouška. Papoušek se při vhození mince začne hýbat. Pokladničku můžete zakoupit v různých barevných provedeních zde

RC vláček z kostek

vlacek

Dětský bezdrátový vláček na dálkové ovládání, který zabaví na celé hodiny. Vláček je prvně nutné složit. Můžete zakoupit zde.

Stolní fotbálek

fotbalek

Oblíbený sport i na doma. Dětský stolní fotbal je tak chytlavý, že hrou nepohrdne ani dospělý. Pokud venku prší, je stolní fotbal vhodnou alternativou k zabavení vašich ratolestí. Je to i skvělý způsob, jak můžete strávit společný čas s dětmi. A že se u této stolní zábavy náramně pobavíte! Můžete zakoupit zde