AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Vánoční inspirace: Dárky pro kutily

 darek

Pokud máte ve svém okolí šikovného kutila a rádi byste mu udělali radost zajímavým a užitečným dárkem, přinášíme tipy na zajímavé dárky. Vybrali jsme pro velké množství nejrůznějších vychytávek, které zpříjemní a zjednoduší práci nejen v dílně, ale i na zahradě nebo při drobných domácích opravách.

Magnetický náramek

Náramek má 5 vestavěných silných magnetů pro uchycení šroubů, nástavců, bitů apod. Náramek je pohodlný a při práci nepřekáží. Zapínání na suchý zip. Magnetický náramek můžete zakoupit zde.

415d267b95b211dc4e8a0e94729fe648

Multifunkční nastavitelné mnohoúhlé pravítko

Profesionální nastavitelné pravítko s jedinečným utahovacím mechanismem pro snadné a pohodlné měření těžko dostupných ploch. Pravítko můžete zakoupit zde.

pravitko

Malířská nekapající sada

Díky této sadě snadno a rychle vymalujete vše, na co si jen vzpomenete a není potřeba řešit složité zakrývání věcí na ochranu před poprskáním. Malířskou sadu můžete zakoupit zde.

malirska-sada

Šablona na obtisk tvarů

3D šablona na obtisk tvarů umožňuje zkopírovat a překreslit tvar nepravidelných předmětů, které jsou obtížně označitelné, aby se vytvořila okamžitá šablona pro označování přesných řezů, protože se dokonale přizpůsobuje tvaru a udržuje jeho vzorec. Šablonu můžete zakoupit zde.

befaf2453d1ce4e63b82b613cf15959d

Nůž schovaný v kartě

Mít vždy po ruce kvalitní nůž se vyplatí, ale kam ho dát? Tuto kartu si můžete jednoduše dát do peněženky a po jednoduchém složení máte kvalitní nůž. Nemusíte se bát, že by jste se o nůž řízli, ve složeném stavu je zajištěn pojistkou. Dárek můžete zakoupit zde.

item-3647-1

Držák materiálu s přísavkou

Přísavný držák funguje jako dočasná rukojeť, kterou umístíte přesně tam, kam potřebujete. Pro jednoduchý přenos velkých věcí. Držák zakoupíte zde.

drzak

Multifunkční kladívko

Multifunkční kladívko, ve kterém najdete jakýkoliv nástroj, který zrovna potřebujete. Pokud jedete kempovat, nebo potřebujete něco spravit ať už na svém autě nebo doma, tento pomocník vám jistě přijde vhod a ne jen jednou. Kladívko zakoupíte zde.

kladivko

Rohový nástavec na vrtačku

Šroubovat něco ve stísněných prostorách s klasickým běžným šroubovákem je někdy zcela nemožné! Proto je zde vychytávka – Rohový nástavec na vrtačku! Skvěle ho využijete při šroubování v omezeném prostoru. Je umožněno pod úhlem 90°. Nástavec zakoupíte zde.

nastavec

Vytahovač stržených šroubů

Každému z nás se občas povede strhnout šroub a nevíme, co s tím. Tento pomocník za skvělou cenu snadno pomůže stržené šrouby vytáhnout! Dárek zakoupíte zde.

vytahovac