AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Doktorský kufřík 10 dílů

Značka: ISO TRADE
Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: 00006118
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Doktorský kufřík 10 dílů
Značka: ISO TRADE

Doktorský kufřík 10 dílů

Tento kufřík zahrnuje mnoho lékařských pomůcek, které potřebuje malý doktor či doktorka. Obsahuje např. stetoskop, injekci, mikroskop a skalpel. Skvělý dárek pro Vaše nejmenší.

Děti jsou přirozeně zvědavé na svět a rády napodobují ostatní. Učí se pozorováním a hrou. Sada pro malého doktora je skvělá hračka, která je zároveň formou učení a určitě potěší každé batole . Zahání nudu a umožní vám poznat lidské tělo. Používá se ke hře samostatně nebo s ostatními ve skupině, což ovlivňuje schopnost integrace. Dítě může hrát roli lékaře nebo pacienta.

Sada se skládá z 10 prvků, které jsou umístěny v šikovném, lehkém a malém pouzdře s držadlem, uzavřeným dvěma horními západkami. Kufr vpředu má plastový kryt, přes který můžete vidět obsah sady, zatímco zadní strana je zakrytá. D hanks kufr bez problému dítě by mohlo vzít hračku do školky, ke kolegovi, na zahradu, na procházku, na výlet nebo na další výlet . Kreativní hra bude možná díky napodobeninám zdravotnických prostředků, jako jsou: stetoskop, neurologické kladivo, stříkačka, ORL otoskop, teploměr, zubní zrcátko, brýle bez čoček, lahvička s víčkem a klipem -na odznaku s místem pro zadání vašeho jména a nalepením malé fotky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: