AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Opravné fixy na nábytek 6ks

Značka: ISO TRADE
Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: 00012548
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Opravné fixy na nábytek 6ks
Značka: ISO TRADE
fixy
Akce

Opravné fixy na nábytek 6ks

Opravné fixy na nábytek Vám pomohou zakrýt stopy užívání téměř na každém dřevěném povrchu. Máte ošoupané parkety nebo poškrábaný nábytek? S opravnými fixy omládnou o pár let. Dodáváme v sadě 6 barev - javor, dub, mahagon, třešeň, ořech, černá.

Menší poškození a škrábance lze nyní snadno opravit pomocí naší sady na opravu nábytku. Oprava probíhá vyplněním hlubší dutiny voskem a obkreslením struktury dřeva příslušnou barvou fixu. Sada umožňuje rychle opravit poškození panelů, nábytku, dveří a dalších výrobků ze dřeva a materiálů na bázi dřeva . Po aplikaci opravné sady nemusíte čekat „věky“, než vše uschne. Fixy rychle schnou. Ale to není vše, nátěr v místě opravy je odolný proti poškrábání . Podklad v podobě polotvrdé voskovky se snadno nanáší, celek je doplněn fixem stejné barvy, obsahuje olejivzdorný inkoust, který zaručuje dlouhotrvající efekt. Bohatá sada barev obsažená v sadě až 6 různých: dub, třešeň, mahagon, javor, ořech, černá umožňuje použití pro nábytek ve světlých, tmavých a středních barvách.

SNADNÉ POUŽITÍ

Oprava probíhá vyplněním hlubší dutiny voskem a obkreslením struktury dřeva příslušnou barvou fixu.

Sada na opravu nábytku Značkovače + vosky Kód výrobce 12548 Značkovače Značkovač na dřevěné panely

UNIVERZÁLNÍ

Práce na opravě:

panely,

nábytek,

dveře,

další výrobky ze dřeva,

materiály na bázi dřeva.

Sada na opravu nábytku Popisovače + vosky Hmotnost produktu s jednotkovým balením 0,17 kg

EFEKTIVNÍ A RYCHLE

Po aplikaci opravné sady nemusíte čekat „věky“, než vše uschne. Propisky jsou rychleschnoucí. Ale to není vše, nátěr v místě opravy je odolný proti poškrábání . Podklad v podobě polotvrdé voskovky se snadno nanáší, celek je doplněn fixem stejné barvy, obsahuje olejivzdorný inkoust, který zaručuje dlouhotrvající efekt.

AŽ 6 RŮZNÝCH BAREV V SADĚ

Bohatá sada barev obsažená v sadě až 6 různých: dub, třešeň, mahagon, javor, ořech, černá umožňuje použití na nábytek ve světlých, tmavých a středních barvách .

Sada na opravu nábytku Značkovače + vosky Kód výrobce 12548 Značkovače Značkovač na dřevěné panely
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: