AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Selfie tyč / monopod / stativ 3v1

Značka: ISO TRADE
Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: 00008689
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Selfie tyč / monopod / stativ 3v1
Značka: ISO TRADE
stojan 5
Akce

Selfie tyč / monopod / stativ 3v1

Sada obsahuje  monopod, který lze rozložit na stativ (jako stativ) a dálkový ovladač. Změna režimů je snadná a vyžaduje jen několik pohybů. Stáhněte rukojeť dálkového ovládání, rozložte nohy a zajistěte hlavu.

Stativ umožňuje fotografovat z vyšší a delší perspektivy. Nastavení úhlu náklonu v rozsahu 280 stupňů vám umožní získat ten nejlepší rám. Funguje prakticky s jakýmkoli telefonem se systémem Android nebo iOS.

Monopod poslouží každému člověku, který chce pořídit jedinečnou a neopakovatelnou fotografii. Stačí rozložit nohy a z monopodu se stane i stativ. Gadget bude skvělým řešením pro cestovatele, kteří chtějí zachytit nově objevená místa, zdolané vrcholy, ale nejen - monopod se bude hodit i při rodinných setkáních, s přáteli apod. Součástí sady je i dálkové ovládání, které si můžete vzít s vámi a do 10-15 metrů obrázek. Po pořízení snímku lze dálkové ovládání vrátit zpět do držáku na monopodu.

 • 3v1 - sada obsahuje monopod, který lze rozložit na stativ (jako stativ) a dálkový ovladač. Změna režimů je snadná a vyžaduje jen několik pohybů. Stáhněte rukojeť dálkového ovládání, rozložte nohy a zajistěte hlavu. Nastavení úhlu náklonu v rozsahu 280 stupňů vám umožní získat ten nejlepší rám. Monopod  se vysune až na 65 cm .
 • VELKÝ ROZSAH - po rozložení monopodu na stativ  můžeme pořídit fotografii do 10-15m ! Gadget bude skvělým řešením pro cestovatele, kteří chtějí zachytit nově objevená místa, zdolané vrcholy, ale nejen - monopod poslouží i při rodinných setkáních, s přáteli apod. Stačí jej položit na rovnou plochu, vzít dálkové ovládání a užijte si jedinečnou fotku! Dálkový ovladač má rukojeť, která umožňuje jeho přenášení například na vodítku.
 • BLUETOOTH CONNECTIVITY - spárování dálkového ovladače se smartphonem probíhá přes  Bluetooth , nejsou potřeba žádné další aplikace. Funguje na Androidu i iOS. Vše, co musíte udělat, je změnit polohu na dálkovém ovladači na ON, zapnout Bluetooth na telefonu a najít zařízení - provést spárování. Po připojení k telefonu můžeme fotit.
 • VŠESTRANNÉ POUŽITÍ - produkt lze použít nejen pro fotografie, ale také  ideální pro vlogging ! Stisk tlačítka na dálkovém ovladači funguje jako spoušť, umožňuje pořízení fotografie a spuštění natáčení videa – pro ukončení nahrávání musíte také stisknout stejné tlačítko. Funkce stativu bude užitečná i při videohovorech. Lehký a kompaktní design vám umožní vzít si ho na výlet, nosit v batohu nebo uložit v autě – tak, aby byl vždy po ruce.

SPECIFIKACE

 • černá barva
 • dosah dálkového ovládání: 10-15 m
 • materiál: plast + ocel
 • šířka otvoru: 53-90 mm
 • napájení dálkového ovladače: CR 2032 (součástí balení)
 • rozměry monopodu ve složeném stavu (délka / šířka): 20/4 cm
 • rozměry dálkového ovladače (šířka / výška): 5,5 / 3,5 cm
 • maximální délka v rozloženém stavu: 65 cm
 • hmotnost soupravy: 0,13 kg
MONOPOD NA FOTOGRAFIE SELFIE TYČ STATIV 3V1 EAN 5902802911414

1. TELESKOPICKÁ HOLKA

2. STOJAN STOJAN

3. DÁLKOVÉ BLUETOOTH

4. NASTAVENÍ ÚHLU NÁKLONU

1. VYJMĚTE TELESKOPICKOU TYČ

2. ROZLOŽTE STATIV

3. OTOČÍME ZAJIŠTĚNÍ

4. HOTOVO!

MONOPOD NA FOTKY SELFIE TYČ STATIV STATIV 3v1 Černá barva

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k mobilům
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: