AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Trezor schránka na klíče Malatec 19447

Značka: MALATEC
Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: 00019447
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Trezor schránka na klíče Malatec 19447
Značka: MALATEC

Již nemusíte pořizovat kopie klíčů pro všechny členy rodiny, stačí klíč schovat do trezoru a předat kód členům domácnosti! Vyrobeno z pevné a kvalitní oceli, zajistí dlouhodobé používání a správnou bezpečnost uložených klíčů.

✅ ZAPOMEŇTE NA KOPÍROVÁNÍ KLÍČŮ - již nemusíte vytvářet kopie klíčů pro všechny členy rodiny, stačí klíč schovat do trezoru a předat kód členům domácnosti! Vyrobeno z pevné a kvalitní oceli, zajistí dlouhodobé používání a správnou bezpečnost uložených klíčů.

✅ NA KÓD - schránka uzavřená trezorem je skvělé řešení, které vám umožní bezpečně uložit klíče mimo budovu. Schránka - trezor zabezpečený 4místným kódem. Zámek je programovatelný a lze jej později snadno nastavit a změnit. Výhodou 4místné šifry je její snadné zapamatování.

✅ SAFE - schránka na klíče s mechanickým kombinačním zámkem. Poskytuje bezpečné úložiště. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

✅ SNADNÁ MONTÁŽ - trezor se velmi snadno sestavuje, potřebujete pouze vrtačku s vrtákem na vyvrtání otvorů do zdi a křížový šroubovák na dotažení šroubů po instalaci věšáku. Kolíčky jsou součástí.

SPECIFIKACE

✔️ Barva: černá/šedá

✔️ materiál kov/plast

✔️Vnější rozměry: 11,5x9,5x4 cm

✔️ vnitřní rozměry : 10 x 7 x 2,5 cm

✔️ hmotnost: 0,292 kg

✔️ hmotnost v balení: 0,328 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: