AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Vojenský taktický batoh Military Survival Camo 48,5l

Značka: ISO TRADE
Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: 00008923
1 699 Kč 1 404,13 Kč bez DPH
Vojenský taktický batoh Military Survival Camo 48,5l
Značka: ISO TRADE

Vojenský taktický batoh Military Survival Camo 48,5l

Vojensko-survivalový batoh s celkovou kapacitou 48,5 l je model, který umožňuje perfektní padnutí pro každého! Ideální na výlety do hor, ale nejenom, batoh využijete i na každodenní nošení, například do školy. Byl vyroben z odolného, ​​voděodolného materiálu, odolného proti roztržení a oděru.  Batoh má madlo, které umožňuje pohodlné přenášení.

 • 45L  - batoh se skládá ze 2 komor. Uvnitř  hlavní komory  je přídavná přepážka,  druhá komora  uvnitř má kapsu s našitou síťovinou. Batoh má navíc  3 odnímatelné brašny , jeden z nich je ledvinka. Výrobek je vyroben z odolného, ​​voděodolného materiálu, odolného proti roztržení a oděru. Obě komory se zapínají na dvojitý zip, díky kterému je zavírání i otevírání plynulé. Zipy jsou kryté, takže nehrozí vniknutí vody do batohu. Záda a ramenní popruhy jsou vyztužené ,  potažené síťovinou, která propouští vzduch, což také do značné míry  tlumí vibrace - je to zvláště důležité při dlouhých cestách.
 • RYCHLOODNÍMACÍ BATOHOVÝ SYSTÉM  - batoh má nosný systém, který tvoří profilované ramenní popruhy s rychloupínacími přezkami, jde o praktické řešení a slouží k okamžitému shození batohu. O stabilní přepravu  se stará plynulé nastavení profilovaných ramenních popruhů, hrudního popruhu a bederního pásu , který lze odepnout - pás umožňuje odlehčit páteři a ramenům při nošení batohu - veškerá váha je soustředěna na boky.  Na přední straně batohu, stejně jako na ramenních popruzích a bočních brašnách  jsou použity PALS pásky , které umožňují uchycení vybavení v MOLLE systému - to umožňuje instalaci dalších kapes.
 • PLNÉ NASTAVENÍ  - boční stěny a horní část batohu mají 2 nastavitelné popruhy zapínané na přezku - slouží ke stlačení batohu Zkrácení popruhů batohu umožňuje jeho zploštění např. když je hlavní prostor prakticky prázdný a pouze menší kapsy jsou plněné. Nastavitelné popruhy mohou být také užitečné při uchycení přenášeného vybavení, jako je karimatka, stan atd.
 • VYJÍMATELNÁ LEDVINKA  - batoh má odnímatelnou ledvinku, která je upevněna v MOLLE systému. Umožňuje jej připevnit na pásek u kalhot. Součástí sady je i pásek, který vám umožní nasadit a nosit jako typickou ledvinku. V horní části má madlo, které vám umožní nosit i jako tašku. Ledvina v hlavní komoře má síťovanou přepážku. Vpředu je také přihrádka se 3 kapsami a 2 bočními kapsami na zip. Může být také použit jako toaletní taška při kempování.

SPECIFIKACE

 • vzor: camo
 • materiál: nylon / polyester 600D
 • kapacita: 45l batoh + 3,5l ledvinka
 • rozměry (délka / šířka / výška): 50/16 / 60 cm
 • hmotnost sady: 1,36 kg

Výhody:

  Prodyšná síťovina

✓  Úplné seřízení

✓  Prostorný

  Vodotěsný (pogumovaný vnitřek komor)

  Uvnitř jsou další kapsy.

  Nastavitelné podvazky

✓  Rychloupínací systém

  Bederní pás pro bezpečné držení.

  Odolné přezky

 Dvojitý zámek

  Modulární systém MOLLE / pásky PALS

 Odnímatelné brašny

48,5l Tactical Military Military Survival Batoh

2 KOMORY + 3 TAŠKY

 • hlavní komora, uvnitř je další přepážka
 • druhá komora, uvnitř je kapsička s našitou síťovinou
 • odnímatelná brašna, kterou lze nosit jako ledvinku nebo přídavnou tašku - má madlo - brašna má hlavní komoru se síťovanou přepážkou. Přední komora se 3 kapsami a 2 bočními kapsami na zip.
 • 2 boční odnímatelné brašny s přihrádkou uvnitř.

Do hlavní komory se vejde spací pytel, proviant, oblečení a přepážka bude perfektní pro uložení map a různých poznámek . Pro přenášení menších věcí, těch, které jsou potřeba 'po ruce', se bude hodit menší přihrádka, umožní uložit vybavení jako fotoaparát, fotoaparát, telefon, ale i doklady a klíče. Batoh má navíc boční brašny, které navíc slouží k uložení menších věcí. Ve spodní části batohu jsou také 2 madla, která lze použít k připevnění předmětů.

Obě komory se zapínají na dvojitý zip,  díky kterému je zavírání i otevírání plynulé. Zipy jsou kryté, takže nehrozí vniknutí vody do batohu.

Na přední straně batohu, stejně jako na ramenních popruzích a bočních brašnách jsou použity PALS pásky , které umožňují uchycení vybavení v MOLLE systému - to umožňuje instalaci dalších kapes.

1. LEDVINY

2. DVĚ BOČNÍ TAŠKY

3. VYZTUŽENÝ A NASTAVITELNÝ POPRUH

4. ZAPÍNÁNÍ NA DVOJITÝ Zip

5. ZAJIŠTĚNÍ NA ZÁPADKY

6. KOMORA SE SÍŤOVOU KAPSA

Military Tactical Military Survival Batoh 48,5l Počet komor 2
Vojenský taktický batoh Military Survival 48,5l Dominantní materiál: nylon

Boční stěny a horní část batohu mají 2 nastavitelné popruhy zapínané na přezku - ta slouží ke stlačení batohu , přesněji ke snížení jeho kapacity s ohledem na obsah. Zkrácení popruhů batohu umožňuje jeho zploštění, například když je hlavní komora prakticky prázdná a plní se jen menší kapsy. To umožňuje batohu zůstat stabilní a výrazně ovlivňuje jeho použití. Nastavitelné popruhy se mohou hodit i při uchycení přenášeného vybavení, např. bundy, karimatky, stanů, maskovacích sítí apod. Postroj na batoh má také kroužky, které umožňují připevnit např. kompas apod.

Na komfort a pohodlí používání má vliv i  ventilační síťovina na zádech    zajišťuje nejen skvělé odvětrávání, ale také zaručuje tuhost batohu, snižuje vibrace,  což je důležité zejména při dlouhých cestách.

Vojenský taktický batoh Military Survival 48,5l Dominantní barva je khaki
Vojenský taktický batoh Military Survival 48,5l Moro Model Pannier Combo Bag

Batoh má nosný systém, který tvoří profilované ramenní popruhy s rychloupínacími přezkami , je to praktické řešení a slouží k okamžitému shození batohu. O stabilní transport se  stará plynulé nastavení profilovaných ramenních popruhů, hrudního popruhu a bederního pásu , který lze odepnout  - pás umožňuje odlehčit páteři a ramenům při nošení batohu - veškerá váha je soustředěna na boky.

Vojenský taktický batoh Military Survival 48,5l Pohlaví: chlapec, dívka, žena, muž
Vojenský taktický batoh Military Survival 48,5l

Doplňkové parametry

Kategorie: Outdoorové batohy, tašky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: