AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Zahradní ohniště přenosné, nerezová ocel, 60cm

Značka: ISO TRADE
Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: 00009795
1 599 Kč 1 321,49 Kč bez DPH
Zahradní ohniště přenosné, nerezová ocel, 60cm
Značka: ISO TRADE

Zahradní ohniště přenosné, nerezová ocel, 60cm

Ohniště Kaminer je zařízení, které se majitelům pozemků a zahrad jistě osvědčí. Díky němu zůstane tráva nebo jiný pozemek, o který se staráte, nedotčený. Naše zařízení má průměr 60 cm.  Je to zlatá střední cesta mezi ohništi různých velikostí. Bez problémů se vejde i do malého prostoru a zároveň vám umožní připravit velké množství jídla zároveň. Krbová mísa má dvě praktická madla, která vám umožní bezpečně přemístit zařízení kamkoli.

Zařízení je vyrobeno z  nejkvalitnější nerezové oceli, která je odolná vůči vysokým teplotám a korozi.  Topeniště je vybaveno 3 silnými nohami, tato konfigurace zaručuje největší stabilitu. Nemusíte se bát, že by se miska převrhla a poškodila trávník. Černě lakovaný práškovou metodou se bude skvěle hodit do každé zahradní úpravy.

✓ BEZPEČNÉ - zapálení ohně je obvykle spojeno s nebezpečím nekontrolovaného šíření požáru. Díky ohništi KamiNER je oheň nad zemí, a proto se mnohem lépe ovládá. Zařízení je vybaveno  3 silnými nohami. Díky tomu stojí stabilně na jakémkoli povrchu.

✓ VYSOKÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ - aby topeniště KAMINER sloužilo co nejdéle, bylo vyrobeno z kvalitních materiálů. Jeho mísa a nohy jsou vyrobeny  z nerezové oceli  s práškovým nástřikem .

✓ SNADNÉ PŘENÁŠENÍ - díky tomu, že mísa topeniště má  dvě pevná a praktická madla , můžeme ji přemístit na libovolné místo, aniž by hrozilo, že upadne nebo se spálí jejím obsahem.

✓ ODOLNÉ VŮČI ATMOSFÉRICKÝM PODMÍNKÁM  - pec je odolná vůči vysokým teplotám. Je lakovaný práškovou metodou, která zabraňuje tvorbě rzi a skvěle vypadá.

SPECIFIKACE

  • Barva: černá
  • Materiál: nerezová ocel
  • Rozměry (šířka / výška): 70/29 cm
  • Průměr mísy: 60 cm
  • Hmotnost: 2,6 kg
  • Hmotnost v balení: 3,1 kg
Velký zahradní krb do 60 cm pro krbový gril Průměr / šířka roštu 70 cm

✓ PRAKTICKÁ VELIKOST

Námi nabízený gril má průměr 60 cm. Je to zlatá střední cesta – nezabere moc místa, ale zároveň na ní připravíte spoustu jídla.

✓ STABILNÍ

Topeniště je vybaveno 3 silnými stabilními nohami. Díky této konfiguraci si můžete být jisti, že se zařízení nepřevrhne a nepoškodí váš trávník nebo jiný povrch.

Velký zahradní krb do 60 cm pro krbový gril Hmotnost 2,6 kg

✓ MADLA

Topeniště je vybaveno dvěma praktickými madly, která umožňují jeho přenášení bez rizika popálení nebo požáru.

ZNÁMÁ A SCHVÁLENÁ ZNAČKA KamiNER

Naší značce KamiNER již důvěřovaly tisíce uživatelů po celém světě. Nečekejte proto s nákupem na poslední chvíli a NAKUPUJTE DNES!

Velký zahradní krb do 60 cm pro krbový gril EAN 5900779936607

VELMI DOBŘE CHRÁNĚNO

Topeniště KamiNER je dobře chráněno, takže se nemusíte bát, že se při přepravě poškodí.

Velký zahradní krb do 60 cm pro krbový gril Materiál kov
Velký zahradní krb do 60 cm pro krbový gril Hmotnost produktu s jednotkovým balením 3,1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: